Hakkımızda

 

Firmamız KILIÇ Elektronik, Çayyolu – Ümitköy Uyducu olarak 2008 Yılından bu güne uydu ve anten sistemleri kurulumu, montajı, bakım ve onarımı ile satışı üzerine hizmet sunmaktadır.

Çayyolu, Ümitköy, Yaşamkent ve civarı bölgelerde hizmet veren firmamız KILIÇ Elektronik kuruluşundan bu yana 5 temel ilkesinden ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin vazgeçilmez tercihi olmuştur:


Temel İlkelerimiz

1. %100 Müşteri Memnuniyeti Kazanabilen:

  • Teslim ettiğimiz işin ardından müşterilerimizin bizleri güler yüzle uğurlamasını sağlamak.

2. Garantili Hizmet Sunumu Verebilen:

  • Yaptığımız işin üzerinden zaman geçtikten sonra meydana gelebilecek arızalara anında müdahaleyi sağlamak.

3. Kaliteli Ürün ve Hizmet Sunabilen:

  • Müşterilerimize hakkettikleri kalitede hizmet verebilmeyi sağlamak
  • Bunun için en optimum kalitede ürünler sunarız. Ayrıca teknik personellerimiz işinde profesyonel ve kişisel ilişkilerinde başarılı bireylerden oluşur. Böylelikle müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmuş oluruz.

4. Güvenilir ve Tavsiye Edilebilir Olan:

  • Hem firma olarak hem de teknik personel olarak müşterilerimizin isteklerine tam olarak cevap verebilmemiz; böylelikle müşterilerimizin güvenini kazanmamız nihai hedefimizdir. Bu hedefin bizleri başarıya götüreceğine inancımız tamdır. Başardığımıza olan inancımız müşterilerimizin bizleri yakınlarına tavsiye etmesiyle kesinlik kazanacaktır.

5. Zamanı Dengeli Kullanabilen:

  • Zamanın değeri bilerek müşterilerimize vermiş olduğumuz randevu saatlerine riayet etmek önceliklerimizdendir.

Çayyolu bölgesinde Çayyolu, Konutkent, Beytepe, Ümitköy, Yaşamkent, Dodurga, Koru, Mutlukent mahallelerinde sürekli olarak 1 adet mobil ekip bulundurmaktayız. Bu sayede arıza ve taleplerinize en kısa süre içerisinde cevap verebilmekteyiz.

umitkoy-cayyolu-anten-kurulum


 

Call Now Button